Ledonardo - reklama na telebimach
Telebimy - grupa PMB-LED
Realizujemy kampanie reklamowe na wszyskich telebimach w Nowym Sączu. Kampanie lokalne i ogólnopolskie. Zapraszamy do współpracy inne SIECI TELEBIMÓW oraz DOMY MEDIOWE

TELEBIM : ul. Tarnowska - wielkoœć ekranu 18m2 na Galerii Szubryt, wylotówka na Brzesko, Kraków

TELEBIM : ul. Długosza - wielkoœć 12m2 - centrum Nowego Sšcza, okolice C.H. Europa Plaza II 2012
 9 stycznia
Zmiana wielkości telebimu led z 6 m2 na 15 m2

Na ostatnim weekendzie powiększyliśmy ekran znajdujący się w Stalowej Woli z 6 m2 w rastrze P25 na 15 m2 w P20. Zmieniona została również konstrukcja. Zwiększenie ekranu oraz jego jakości spowodowało znaczący wzrost czytelności spotów reklamowych.
 2012
 8 stycznia
WOŚP w Gorzycach ekran led 15 m

W tym roku również graliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Na ekranie led prezentowane były występny zespołów muzycznych takich jak: Łzy, Bboy Factory, Hurtownia Gazó, Exsilium oraz Kilo Styla Crew. W trakcie trwania imprezy był bity rekord guinnessa w gotowaniu Ratatuji połączony z degustacją.
 2011
 29 grudnia
Montaż kolejnego telebimu led w Radomiu 2011
 27 grudnia
Montaż telebimu led w Nowej Dębie 2011
 20 grudnia
Kolejny telebim w województwie mazowieckim - Radom 2011
 19 grudnia
The World Games Expo

17 grudnia w hali Orbita we Wrocławiu odbyło się Wrocławskie Święto Sportu - The World Games Expo. Wydarzenie w założeniu ma promować ideę organizacji we Wrocławiu Igrzysk Sportów Nieolimpijskich w roku 2017. W której sportowcy będą rywalizowali w tak nietypowych dyscyplinach jakm.in.: bilard, kulturystyka, trójbój siłowy, ultimate frisbee, karate, korfball, spadochroniarstwo, tchoukball, wrotkarstwo, rugby, wspinaczka, squash, sumo, narciarstwo wodne. Nasza firma wystawiła telebim led P12 na lekkiej konstrukcji aluminiowej o powierzchni 15m
 2011
 7 grudnia
Ekran led w Nowym Targu P20 2011
 1 grudnia
5 Kiosków informacyjnych w Ustroniu 2011
 18 listopada
Telebim SMD P10 Tesco - Dublin 2011
 17 listopada
Miss i Mister Politechniki Warszawskiej 2011 2011
 16 listopada
Nowa lokalizacja telebim led w Koninie - 15m2 2011
 2 listopada
Nowa lokalizacja telebim led w Rawie Mazowieckiej 2011
 28 października
Montaż telebimu led P16 w Opolu 2011
 23 października
Wybory Fitness Model Poland 2011 - Telebim led 15 m2 P12

Po raz trzeci w Tarnobrzegu odbył się finał Fitness Model Poland. Do konkursu zgłosiło się ponad 120 kandydatek, z których do ścisłego finału zaklasyfikowało się 20 pań. Które mogliśmy podziwiać w trakcie wyborów. Fitness Model Poland nie jest typowym konkursem fitness. Bardziej pasuje do niego określenie konkurs piękności. Dla wszystkich aktywnych pań, dbających o własne ciało i formę. Rywalizacja pięknych pań na scenie ma połączyć cechy, które charakteryzują kobietę nowoczesną i śmiało dążącą do własnych celów. W konkursie liczy się prawdziwa kobiecość i seksapil, a także troska o własne ciało, co przejawia się w uprawianiu sportu.
Imprezę uświetnił występ Szymona Wydry - finalista I edycji programu Idol wraz z zespołem Carpe Diem oraz pokazy akrobatyczne. Nasza firma rozstawiła ekran led P12 o wielkości 15 m2, na którym można było zobaczyć kandydatki oraz dynamiczne wizualizacje towarzyszące występom grup akrobatycznych.
 2011
 18 października
Telebim P12 w kopalni Janina - Libąż 2011
 7-9 października
3 dniowe Mistrzostwa Świata w zapasach - Telebim P12

7 października w Raciborzu o godzinie 19:00 rozpoczęły się MŚ w Zapasach na arenie Rafko. Otwarcia imprezy dokonali takie znakomitości jak prezes Międzynarodowej Federacji Zapaśniczej Szwajcar Raphaël Martinetti, były mistrz świata i Europy w zapasach, znakomity zawodnik Andrzej Supron oraz śmietanka raciborskiej sceny politycznej tj. prezydent Mirosław Lenk, starosta Adam Hajduk i wiceprezydent Ludmiła Nowacka. Na Mistrzostwa Świata zjechali najlepsi zapaśnicy światowej klasy. Na imprezie obecni byli m.in. także raciborski olimpijczyk w zapasach Ryszard Wolny oraz poseł Henryk Siedlaczek. Nasza firma uświetniła imprezę wystawiając telebim led P12, na którym prezentowane były walki mistrzów.
 2011
 5 października
Event w Dublinie 2011
 4 października
Telebim w klubie HONEY BUNNY we Wrocławiu 2011
 3 października
Kolejny telebim w województwie małopolskim - Trzebinia

Ekran o powierzchni 15 m2 został umiejscowiony w Trzebini w województwie małopolskim. Przy drodze krajowej nr 79. Liczba mieszkańców miasta liczy ponad 20 tyś.
 2011
 23 września
Pokazy ciężkich maszyn budowlanych w Wolicy

23 września w Wolicy odbyły się pokazy ciężkich maszyn dla przemysłu budowlanego oraz leśnego. Imprezę zorganizowała firma Intrac Polska. Która należy do Intrac Group AB - lidera sprzedaży ciężkich maszyn budowlanych. Na evencie ustawiliśmy ekran o powierzchni 15 m2 na którym można było zaobserwować pokazy sprzętu budowlanego oraz wydarzenia ze sceny.
 2011
 20 września
Kolejny - już 4 ekran led w Zamościu 2011
 19 września
Kolejny telebim w Zamościu przy galerii Revia 2011
 13 września
Telebim na przejściu granicznym z Ukrainą w Korczowej 2011
 12 września
Telebim na przejściu granicznym z Ukrainą w Medyce 2011
 30 sierpnia
Kolejny - już trzeci telebim w Kędzierzynie-Koźlu 2011
 29 sierpnia
AirShow - XII Międzynarodowe Pokazy Lotnicze


Firma PMB-LED dostarczyła Telebimy Led na XII edycję Międzynarodowych Pokazów Lotniczych AIR SHOW 2011 w Radomiu. Widownia w liczbie 180 tysięcy mogła podziwiać 180 samolotów i śmigłowców w pokazach dynamicznych oraz 50 na wystawie statycznej z 17 państw. Imprezę uświetniła również wystawa przemysłu lotniczego. Patronami Pokazów Lotniczych w Radomiu były m.in. TVN, Orlen, Tyskie, Enea, PZL Świdnik SA, Gazeta Wyborcza, Radio Zet, Gazeta.pl, Skrzydlata Polska, Polska Zbrojna, Top Gear, Pilot Club, Lotnictwo, Armia, PLUSGSM - który ponadto, na potrzeby obsługi wydarzenia dostarczył technologie umożliwiająca szybkie publikowanie i modyfikowanie treści na telebimach. Informacje dla widzów były prezentowane przy użyciu nowoczesnego systemu zarządzania treścią online. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę dopisała pogoda, a na lotnisku wojskowym w Radomiu Święto Lotnictwa wraz z lotnikami wojskowymi i cywilnymi obchodziła publiczność z całego świata.
 2011
 22 sierpnia
Event na lotnisku w Turbi 2011
 16 sierpnia
Nowa lokalizacja ekran w Limanowej 2011
 8 sierpnia
Telebim led w Mszanie Dolnej 2011
 25 lipca
Kolejny ekran w grupie PMB - Racibórz 15 m2 2011
 21 lipca
Nowa lokalizacja - instalacja telebimu led w Końskich 2011
 20 lipca
Nowa lokalizacja - instalacja ekranu led w Bytomiu 2011
 12 lipca
Nasz telebim na Labyrinth of Sound - największej imprezie
techno na podkarpaciu

 2011
 11 lipca
Foto-relacja z 2-dniowej imprezy w Rawie Mazowieckiej

W dniach 9-10 lipca w Rawie Mazowieckiej odbyły się Mistrzostwa Polski w Triathlonie oraz ogólnopolskie zawody w Aquathlonie dla dzieci i Otwarte Mistrzostwa Rawy w Duathlonie. Na imprezie wystąpił wielokrotny Mistrz Świata STRONG MAN Mariusz Pudzianowski. Dodatkowo oprócz zawodów sportowych odbyły się wybory Miss Healthy Life Style. W trakcie imprezy wystąpiły zespoły Sweet Rebels oraz MALCOLM - finaliści z programu X-Factor, Trubadurzy oraz wielu innych wykonawców. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem. Dzięki naszemu telebimowi led (20 m2) każdy mógł dostrzec wydarzenia ze sceny.
 2011
 11 lipca
Telebim 25 m2 w Rzeszowie 2011
 2 lipca
60-lecie PZL - Świdnik (fabryki śmigłowców). Na evencie
rozstawiliśmy 2 telebimy led po 20 m2

2 lipca odbyły się dni otwarte fabryki śmigłowców PZL Świdnik (jedyny producent w Polsce) połączone z 60 rocznicą. Od 1951 roku do dnia dzisiejszego w fabryce powstało ponad 7 tysięcy śmigłowców. Od 2 lat nowym właścicielem jest włosko-brytyjski koncern Augusta-Westland. Pomimo zmiany właściciela firma zachowała tradycję obchodzenia jubileuszy. W poprzednim roku dochody firmy wyniosły ponad 300 mln złotych. Na ekranach led rozstawionych w hangarach lotniczych była prezentowana historia firmy, produkty w postaci śmigłowców oraz pokazy lotnicze na żywo. Oprawę wizualną na 2 telebimach led 20 m2 każdy, zapewniała nasza firma PMB-LED. Ekrany zostały rozstawione na lekkich, aluminiowych konstrukcjach eventowych. Pozwalają one na dowolną konfigurację telebimu led.
 2011
 1 lipca
Nastpnępny telebim led w Warszawie - 15 m2
 2011
 29 czerwca
Kolejny ekran led w Mielcu 2011
 29 czerwca
Kolejny event - Targi Rolnicze 2011 - Kościelec

Na tegorocznych targach zorganizowanych w Kościelcu 26 czerwca, zobaczyć można było pokazy maszyn rolniczych. Nie zabrakło również zwierząt oraz stoisk ogrodniczych. Na targach został rozstawiony ekran 15 m2 na konstrukcji aluminiowej.
 2011
 23 czerwca
Koncert muzyki chrześcijańskiej "Uwielbienie" we Włocławku

Już po raz drugi w uroczystość Bożego Ciała odbył się koncert przy kościele św. Jana Chrzciciela na Starym Rynku. Podczas imprezy zaprezentowali się m.in.: Piotr Pałka, Anna Bystroń-Jajkiewicz, chór Voce Angeli oraz wiele innych zespołów, orkiestr oraz wokalistów. Na imprezie nie zabrakło również ekranu o powierzchni 15 m2 na którym widzowie nawet z odległych miejsc mogli dostrzec występy na scenie.
 2011
 22 czerwca
Koncert charytatywny dla Wiktorii na terenie zamku w Radzyniu
Chełmińskim

Na koncercie zorganizowanym dla ciężko chorej Wiktorii Stefan wystąpiło wiele gwiazd muzyki elektronicznej. Znaleźli się wśród nich: m.in: Alchemist Project, Robert M, Dj Bolek, Dj Omen. Cały dochód z imprezy został przekazany na leczenie Wiktorii. My również dołożyliśmy swoje - zapewniając telebim led o powierzchni 15 m2.
 2011
 19 czerwca
XI Kapucyński Piknik Charytatywny przed Klasztorem
Braci Mniejszych Kapucynów

19 czerwca, w niedzielę na podwórku Klasztoru Kapucynów odbył się XI Kapucyński Piknik Charytatywny. Podczas pikniku dzieci miały możliwość wziąć udział w różnych zabawach i konkursach. Na estradzie wystąpiło wiele zespołów m.in: Perełki, Pasja Javanica, ZPT Lasowiacy oraz wokaliści Joanna Rybak, Arletta Rzepiela i Agnieszka Stach . Było można kupić domowe wypieki oraz wziąć udział w loterii z cennymi nagrodami, gdzie główną nagrodą był skuter. Fundusz zebrane w tym roku (ponad 25 tyś zł) zostaną przeznaczone na: doposażenie w sprzęt medyczny Zakładu Pielęgnacyjno - Opiekuńczego oraz akcji letniej dzieci i młodzieży .
 2011
 18-19 czerwca
Dni Ożarowa i Grupy Ożarów S.A.

Wykorzystanie alternatywnych źródeł energii, pod takim hasłem odbyły się: Dni otwarte grupy Ożarów oraz Dni Ożarowa. Główną atrakcją na evencie był występ Patrycji Markowskiej oraz zespołów Skaldowie, Jorgus oraz Afro Kolektyw.
 2011
 16 czerwca
Montaż telebimu 8 m2 w Bielsko Białej

Ekran led został umiejscowiony przy ul. Cieszyńskiej. Miejsce charakteryzuje się dużym natężenim ruchu samochodwego, które można zobaczyć na Google Earth
 2011
 14 czerwca
Rozbudowa ekranu w Mińsku Mazowieckim z 12 do 15 m2

Telebim, raster P20. Data montażu maj 2009r. Wielkość 12m2 W dniu 14.06.2011r została rozbudowana konstrukcja do 15m2. Moduły, które świecą od 2009r. - jak widać na na zdjęciach - nie odbiegają niczym od tych które znajdują się w trzech nowo zamontowanych kabinach. Nasze telebimy świecą niezmiennie dobrze mimo upływu lat. Stawiamy na jakość PMB-LED s.c.
 2011
 10 czerwca
Telebim w Aquaparku Wrocławskim 2011
 8 czerwca
Nowa Lokalizacja - Telebim w Koninie 2011
 31 maja
Nowa Lokalizacja - Telebim w Zgierzu 2011
 25 maja
Nowa Lokalizacja - Telebim w Opolu 2011
 21 maja
Nowa Lokalizacja - Drugi telebim w Dublinie - Irlandia 2011
 20 maja
Nowa Lokalizacja - Telebim w Dublinie - Irlandia 2011
 16 maja
Nowa Lokalizacja - Kolejny telebim w Stalowej Woli 2011
 9 maja
Nowa lokalizacja - Telebim w Raciborzu 2011
 6 maja
Telebim led na Targach Edukacyjnych 2011 2011
 1-3 maja
Trzy telebimy led na koncertach Ani Kowalskiej oraz Golec uOrkierstra 2011
 2 maja
Nasze ekrany led na koncercie Ani Wyszkoni oraz na XII Międzynarodowych Górskich Zawodach Balonowych 2011
 29 kwietnia
Montaż 2 tablic reklamowych led w Solcu Kujawskim 2011
 28 kwietnia
Nowa Lokalizacja - Kolejny telebim w Wadowicach


 2011
 18 kwietnia
Nasze stoisko na targach EuroReklama 12-15.04.2011

 2011
 16 kwietnia
Telebim na Mistrzostwach Polski Breakdance 2011
 14 kwietnia
Montaż 4 tablic led w Warszawie 2011
 12 kwietnia
Nowa Lokalizacja - Telebim w Turku 2011
 8 kwietnia
Nowa Lokalizacja - Kolejny telebim w Radomiu 2011
 29 marca
Nowa Lokalizacja - Kolejny telebim w Busku Zdrój 2011
 25 marca
Nowa Lokalizacja - Kolejny telebim w Cieszynie 2011
 18 marca
Nowa Lokalizacja - Telebim w Kłodzku 2011
 10 marca
Nowa Lokalizacja - Kolejny telebim w Lublinie (dwustronny) 2011
 21 lutego
Pożegnanie abp Życińskiego 18-19.02.2011 w Lublinie

 2011
 16 lutego
Nowa Lokalizacja - Telebim w Kalwarii Zebrzydowskiej 2011
 7 lutego
Nowa Lokalizacja - Telebim w Nysie 2011
 4 lutego
Nasze stoisko na targach RemaDays 2-4.02.2011 - Warszawa

W dniach 2-4 lutego 2010 w halach Centrum Expo XXI w Warszawie odbyły się VII Międzynarodowe Dni Reklamy RemaDays 2011. Na ponad 14 tyś. metrów kwadratowych swoją ofertę zaprezentowało ponad 500 wystawców. Targi odwiedziło ok 11 tyś. zwiedzających. Na targach nie zabrakło naszej firmy PMB-LED, która mieściła się w głównej hali Expo Podczas targów zaprezentowaliśmy m.in.: telebim led o wielkości ok 30 m.2, podłogę Led oraz siatkę świetlną Led. Dodatkowo na naszym stoisku prezentowaliśmy programy do zarządzania Telebimami: Pmb Led Controler oraz Wave firmy M4B. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Odwiedzający mogli zapoznać się z naszymi produktami.
 2011
 1 lutego
Nowa Lokalizacja - Telebim w Kętach 2011
 25 stycznia
Rzeszów - dwustronna tablica informacyjna led na parkingu 2011
 19 stycznia
Nowa Lokalizacja - Kolejny telebim w Puławach 2011
 14 stycznia
Nowa Lokalizacja - Telebim w Nowym Sączu 2011
 10 stycznia
Nowa Lokalizacja - Telebim w Sokołowie Małopolskim 2010
 17 grudnia
Nowa Lokalizacja - Kolejny telebim w Lublinie 2010
 9 grudnia
Nowa Lokalizacja - Telebim w Żorach 2010
 6 grudnia
Kolejny Ekran Mobilny/Eventowy sprzedany 2010
 2 grudnia
Telebim mobilny na samochodzie - Wrocław 2010
 22 listopada
Nowa Lokalizacja - Telebim w Puławach 2010
 15 listopada
Nowa Lokalizacja - Telebim w Miastku 2010
 14 listopada
Konwencja Wyborcza - Platformy Obywatelskiej


 2010
 10 listopada
Telebim dla MOSIR - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 2010
 5 listopada
Nowa Lokalizacja - Telebim w Lublinie Galeria Sezam 2010
 5 listopada
Nowa Lokalizacja - Telebim w Wyszkowie 2010
 29 października
Nowość w ofercie PMB-LED telebimy mobilne na przyczepkach 2010
 25 października
Nowa Lokalizacja - Kolejny telebim w Mińsku Mazowieckim 2010
 16 października
Telebim przy "Oknie Papieskim" - 32 rocznica wyboru kardynała
Karola Wojtyły na papieża -telebim eventowy 2010
 14 października
Nowa Lokalizacja - Telebim w Warszawie - Ząbki 2010
 11 października
Stoisko PMB-LED na targach Event w Warszawie 7-8.10.2010 2010
 7 października
Zmiana nośnika (telebimu led) na produkt LEMI-BIS 2010
 17 września
Nowa Lokalizacja - Kolejny telebim w Wadowicach 2010
 16 września
Targi Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów
Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów. 2010
 13 września
IV Świętokrzyski Piknik Jurajski w Bałtowie - telebim mobilny 2010
 11 września
I Miechowskie Dni Jerozolimy - telebim eventowy 2010
 8 września
Nowa Lokalizacja - Kolejny telebim w Jaśle 2010
 30 sierpnia
Telebim reklamowy na myjni samochodowej w Lesznie 2010
 23 sierpnia
Nowa Lokalizacja - Telebim w Oświęciumiu 2010
 9 sierpnia
Nowa Lokalizacja - Telebim w Bolesławcu 2010
 28 lipca
Nowy telebim na EVENTY o powierzchni 26 m2 2010
 15 lipca
Nowa Lokalizacja - Kolejny telebim we Wrocławiu 2010
 19 lipca
Nowa Lokalizacja - Telebim w Starachowicach 2010
 15 lipca
Nowa Lokalizacja - Kolejny telebim w Ostrowcu 2010
 13 lipca
Nowa Lokalizacja - Telebim w Świdniku 2010
 8-11 lipca
Międzynarodowy Festiwal Zawodów Filmowych, Teatralnych i Telewizyjnych im. Gustawa Holoubka - Białystok 2010Przez cztery dni stolica Podlasia - Białystok był stolicą polskiego filmu. Magdalena Zawadzka otworzyła już po raz drugi Międzynarodowy Festiwal Zawodów Filmowych, Telewizyjnych i Teatralnych im. Gustawa Holoubka "Filmvisage Białystok". Program tegorocznego przeglądu wypełniły projekcje filmów, koncerty, benefisy gwiazd, spotkania z artystami.

Na Rynku Kościuszki zorganizowane zostały benefisy rodów: Edwarda Linde-Lubaszenki i jego syna Olafa Lubaszenki, braci Andrzeja i Janusza Zaorskich oraz Macieja Orłosia. Jak również koncerty: UK Legends (mają w repertuarze przeboje The Animals, Smokie, Status Quo, Thin Lizzy), Samokhin Band (grają jazz z elementami wschodniej muzyki folkowej) oraz Kory.

Organizatorzy festiwalu podkreślają, że impreza honoruje ludzi, bez których nie byłoby prawdziwego filmu. Wózkarzy, kaskaderów, charakteryzatorów, kostiumografów, nagłośnieniowców, operatorów czy rekwizytorów. Wszystkie osoby, których praca składa się na efekt końcowy, jakim jest film.

Jedną z atrakcji festwialu był casting do filmu dla dzieci. Przeprowadzał go znany reżyser Kazimierz Tarnas (twórca m.in.: "Awantury o Basię:, "Panny z mokrą głową") Goście festiwalu to m.in.: Grażyna Barszczewska, Jacek Borkowski, Zofia Czerwińska, Marek Frąckowiak, Krzysztof Jańczak, Jacek Kawalec, Kasia Klich, Krzysztof Kolberger, Halina Kunicka, Edward Linde-Lubaszenko, Olaf Lubaszenko, Tomasz Łysiak, Czesław Majewski, Tomasz Mędrzak, Jan Nowicki, Maciej Orłoś, Radosław Piwowarski, Dorota Stalińska, Kazimierz Tarnas, Marcin Troński, Andrzej Zaorski, Janusz Zaorski, Magdalena Zawadzka. Impreza trwała 4 dni od 8.07 do 11.07.


 2010
 9 lipca
Nowa Lokalizacja - Telebim w Miejscu Piastowym 2010
 4 lipca
Nowa Lokalizacja - Telebim w Katowicach
Montaż ekranu przez firmę PMB-LED na budynku ING Bank Śląski szczegóły wkrótce. 2010
 1 lipiec
Nowa Lokalizacja - Telebim w Wadowicach 2010
 28 czerwca
Targi Show Expo - Kielce 25-27 czerwca 2010
 21 czerwca
Nowa Lokalizacja - Telebim w Chełmie 2010
 15 czerwca
Jeszcze większy telebim w Pilznie
Zmiana rozmiaru ekranu led z 6 do 19 m2. Telebimy coraz większe w grupie PMB-LED 2010
 10 czerwca

Nowa Lokalizacja - Kolejny telebim w Radomiu 2010
 8 czerwca

Nowa Lokalizacja - Kolejny telebim w Kędzierzynie-Koźlu 2010
 2 czerwca

Nowa Lokalizacja - Kolejny telebim w Busko Zdrój 2010
 27 maja

Nowa Lokalizacja - Telebim w Busko Zdrój 2010
 26 maja
 2010
 20 maja

Nowa Lokalizacja - Kolejny telebim w Zamościu 2010
 9 maja

Nowa Lokalizacja - Telebim w Pilznie 2010
 6 maja

Telebimy na koncercie Kayah - Dni Miasta 1-3 Maj 2010
 5 maja

Nowa Lokalizacja - Telebim w Niemczech Hamburg 2010
 22 kwietnia

Nowa Lokalizacja - Kolejny telebim w Krakowie 2010
 20 kwietnia

I spotkanie grupy PMB-LED 2010
 19 kwietnia

Nowa Lokalizacja - Kolejny telebim w Krakowie 2010
 12 kwietnia

Nowa Lokalizacja - Kolejny telebim w Radomiu 2010
 2 kwietnia

Nowa Lokalizacja - Telebim w Cieszynie 2010
 31 marca

Nowa Lokalizacja - Port Lotniczy Jasionka-Rzeszów 2010
 19 marca

Nowa Realizacja - Telebim w Nisku 2010
 17 marca

Nowa Realizacja - Telebim w Ostrowie Wielkopolskim 2010
 15 marca

Targi Visual Expo - Poznań 10-12 marca 2010
 12 marca

Nowa Realizacja - Telebim w Szczytnie 2010
 8 marca

Nowa Realizacja Radom 2010
 5 marca 2010
 5 marca

Nowa Realizacja Bytów 2010
 26 lutego

Wręczenie dyplomów przez Prezydenta Miasta Krakowa za WIELKIE SERCE 2010
 22 lutego

Nowa realizacja - Sandomierz 2010
  27 stycznia


Stoisko: PMB-LED
Targi: REMADAYS 2010
Źródło: TVN CNBC Biznes 2010
 27 stycznia

Targi RemaDays - największe wydarzenie branży reklamowej w Europie ŚrodkowejKolejna realizacja w KRAKOWIE - Miasteczko Studenckie AGHNowy telebim JasłoNowy telebim MorągMontaż telebimu w MogilnieTelebim w Krakowie - ul. Wybickiego/ul. ŁokietkaUruchomiliśmy telebim w KolbuszowejNowy telebim w Ostrowcu ŚwiętokrzyskimNowy telebim w Białej PodlaskiejZdjęcia z montażu telebimu w Kędzierzynie-KoźluTo już drugi Telebim w Krakowie. Do końca roku powstaną kolejne 3 ekrany Naszej Firmy.Wkrótce telebim w Rzeszowie - największy na Podkarpaciu.Największy telebim w Gdyni - 30 m2Nowy telebim - ZamośćUruchomiliśmy drugi telebim w KaliszuRośnie liczba naszych realizacji - telebim w Kaliszu

Nasi Partnerzy:

# LEDONARDO - Telebim Nowy Sącz ul. Węgierska # LED-SHOW - Telebimy Turek Konin # PR-LED - Telebim Busko Zdrój # Markled - Telebim Wyszków # Siro-led - Telebim Radom # Ourscreen - Telebim Kędzierzyn - Koźle # LEDONARDO - Telebim Nowy Sącz ul. Lwowska # LEDONARDO - Telebim Nowy Sącz ul. Krakowska # LEDONARDO - Telebim Nowy Sącz ul. Długosza # LEDONARDO - Telebim Nowy Sącz ul. Tarnowska # Ledspace - Telebim Kraków Śląsk # NR - Telebim Krosno Jasło # MK-LED - Telebim Warszawa # KRYNICA - Telebim Krynica # LIMANOWA - Telebim Limanowa # SZCZAWNICA - Telebim Szczawnica # LEDONARDO - Telebim Nowy Sącz - Reklama Nowy Sącz
2012 © Ledonardo - grupa PMB-LED